Vila v prestižním resortu, pouze 30 km od letiště a Durres, Gjiri Lalzit, Albánie

Gjiri Lalzit, Albánie – ID 7446
830 000 € ≈ 20 654 550 Kč
Plocha 900 m2
Dispozice 6+kk
Moře 150 m
Stav Volné

Jedinečná příležitost v Albánii! Chcete vlastnit nemovitost v prestižním a bohatě vybaveném resortu nedaleko letiště?

Nabízíme vám vilu v novém projektu San Pietro Resort, který se nachází v zátoce Lalesi, 40 km od Tirany, 35 km od letiště Rinas a 30 km od města Durres.

Prémiová zóna: Individuální vila má celkovou plochu 242 m2. V přízemí se nachází obývací pokoj s otevřenou kuchyní a ložnice. Ve druhém patře jsou 4 ložnice. Celková cena vily je 830 000 eur, včetně pozemku, který se liší v závislosti na poloze vily (600-900 m2) a soukromého bazénu.

San Pietro, Hotel & Residences, zahrnuje turistickou vesnici a hotel, který bude spravovat skupina Melia. Projekt je vybrán k výstavbě v oblasti nejsevernější části samotného města Lalezi pro jeho zeleň a přírodní krásy. To je jeden z největších úspěchů tohoto projektu, sladění přírody se stavbou. Architekt se zaměřil na prolínání a kombinování přírodních a architektonických prvků, realizoval výstavbu mezi stromy a vytvořil zelené plochy nad terasami vil v kombinaci s dřevěnými pergolami.

Součástí resortu jsou i společné prostory pro zábavu či služby (nákupní zóny, dětská hřiště, sportovní koutky, bazén atd.), stejně tak prostory jako pozemní komunikace, vjezdy do areálu atd. vyžadující údržbu, úklid, osvětlení atd. To s sebou samozřejmě nese i měsíční platbu od každého majitele, aby byl komplex vždy udržován a v co nejlepším stavu.

V resortu budou k dispozici následující služby:

- Vyhrazená pláž

- Vily budou mít kompletní klimatizaci (multisplitová klimatizace)

- Plocha pozemku bude v listu vlastnictví

- Vybavení bude all inclusive z hotelu Melia, finanční balíčky a služby 24 hodin denně, aby měli zákazníci soukromí a pohodlí.

- V každé budově budou instalovány bezpečnostní kamery pro bezpečnost vaši i vaší rodiny.

Více informací o projektu v RK nebo na webových stránkách Mojenemovitostumore.

Počet podlaží
2
Dispozice
6+kk
Plocha
900 m2
Pozemek
900 m2
Užitná plocha
234 m2
Zastavěná plocha
242 m2
Parkování
Ano
Obchod
4 km
Lékař
3 km
Kavárna
2 km
Restaurace
0 m
Bar
890 m
Škola/školka
900 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00