Rodinný dům v blízkosti centra a veškeré občanské vybavenosti, Vir

Vir, Chorvatsko – ID 9005
205 000 € ≈ 5 101 425 Kč
Plocha 150 m2
Dispozice 4+kk
Moře 300 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve velmi dobrém stavu na ostrově Vir v Zadarské oblasti.

Tento dvoupodlažní dům o užitné ploše 92 m² se nachází v klidné části obce a je ideální pro ty, kteří hledají pohodlí a zároveň snadný přístup k moři, které je vzdáleno pouhých 300 metrů. Dům disponuje čtyřmi pokoji a moderní kuchyní, která je součástí obývacího prostoru.

V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, odkud je přístup na venkovní terasu a zahradu o rozloze 50 m². Toto venkovní prostředí nabízí ideální prostor pro relaxaci a grilování. V patře jsou umístěny tři ložnice, které poskytují dostatek prostoru pro rodinný odpočinek, a také balkon s výhledem na moře.

Dům byl postaven v roce 1999 a prošel rekonstrukcí v roce 2015. Součástí nemovitosti je také garáž a další parkovací místo. K dispozici je rovněž sklep pro úschovu sezónních věcí. Příjezdová komunikace je asfaltová.

Inženýrské sítě zahrnují elektřinu, která je zajištěna klasickým rozvodem 230V. Dům disponuje lokálním elektrickým topením, studnou pro zásobování vodou a septikem pro odpadní vody. Internet je samozřejmostí, což vám zajistí bezproblémové připojení.

Vir, nacházející se v Zadarském regionu, je oblíbeným cílem pro turisty díky svým krásným plážím, čistému moři a bohatým možnostem pro koupání a vodní aktivity. Lokalita se těší velké oblibě nejen u místních obyvatel, ale i mezi zahraničními návštěvníky.

Dům je k dispozici od 5. července 2024 a je plně vybavený, což umožňuje okamžité nastěhování. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost vlastnit nemovitost na atraktivním místě s výhledem na moře.

Pro více informací nebo dohodnutí prohlídky nás prosím kontaktujte.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
150 m2
Pozemek
100 m2
Užitná plocha
92 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
50 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
390 m
Lékař
3 km
Kavárna
20 m
Restaurace
140 m
Bar
200 m
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00