Zajímavý dvoupatrový apartmán v přízemí, 300 m od městské pláže a 600 m od centra města Vodice

Vodice, Chorvatsko – ID 12763
281 000 € ≈ 6 992 685 Kč
Plocha 98 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 3/3
Moře 300 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Nabízíme zajímavý dvoupatrový apartmán nacházející se v přízemí, jen 300 m od městské pláže a 600 m od centra města Vodice. Tento apartmán je součástí novostavby s deseti byty, která se nachází na výborné lokalitě ve již zastavěné části města. Budova má tři podlaží: přízemí, první patro a druhé patro.

Apartmán S7 s celkovou plochou 98,48 m² se nachází ve 2. patře.

Skládá se ze vstupní chodby, WC, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, tří ložnic, předsíně, dvou koupelen a lodžie o ploše 11,91 m².

Z apartmánu je také přístup na střešní terasu s výhledem na moře a město.

K apartmánu náleží garážové stání o ploše 13,60 m² a jedno venkovní parkovací místo.

Kupující je osvobozen od placení 3% daně z převodu nemovitosti.

Moderně navržená budova je postavena z kvalitních materiálů dle nejnovějších stavebních standardů a je vybavena: fasádou ze styroporu, skleněným zábradlím, venkovními PVC okny s Low-E sklem a sítěmi proti hmyzu, vnitřními dveřmi s dřevěnými rámy, PVC roletami s elektrickými pohony, podlahovým vytápěním ve všech místnostech, bezpečnostními vstupními dveřmi, vysoce kvalitními keramickými dlaždicemi, moderními sanitárními zařízeními v koupelnách, klimatizací typu inverter a TV/Internet připojením. Budova má také garáž s možností instalace nabíjecí stanice pro elektrické automobily. Vstupy do bytů S1 a S4 jsou z venkovní strany, zatímco vstupy do ostatních bytů a přístup na rovnou neprůchodnou střechu jsou zajištěny vnitřním schodištěm. Budova je vybavena společným výtahem, který zajišťuje vertikální komunikaci mezi podlažími. Každý byt má vlastní měřič vody a elektřiny a další výhodou je napojení budovy na městskou kanalizaci. Plánované dokončení stavby je v létě 2024.

Nejlepšími vlastnostmi tohoto objektu jsou jeho atraktivní poloha a umístění, které umožňují pěší přístup ke všem potřebným službám. Nachází se na okraji centra města a vyniká svou blízkostí k moři, obchodům, tržnici, autobusovému nádraží, ACI marině a zdravotnímu středisku.

Vodice jsou velmi živé turistické městečko se spoustou restaurací, obchodů a kaváren. Nacházejí se v samém středu pobřeží Chorvatska, 12 km od města Šibenik. Okolí letoviska Vodice lemují borovicové lesy a vinice. Vodice mají kolem 9 000 obyvatel. Středozemní klima Vodic znamená, že teplota v létě je mezi 26 až 30 stupni a v zimě mezi 5 až 10 stupni. Ať se jedná o odpočinek na pláži, poznávání přírodních krás či historii a kulturu, Vodice a jejich okolí mají každému co nabídnout. Na 4 km dlouhé pláži Plava plaža (Plava znamená modrá) můžete strávit celý den (nebo i večer). Pláž byla oceněna modrou vlajkou. Tu si zasloužila pro čistotu moře a svou upravenost. Podél pláže roste hezký borový les, ve kterém se nacházejí restaurace a bary. Borovice nabízí útočiště před silným poledním sluncem. Funguje zde také škola potápění.

Podlaží
3
Počet podlaží
3
Dispozice
4+kk
Plocha
98 m2
Užitná plocha
94 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Garáž
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00