Zařízený 4+1, všechny služby na dosah, Benidorm, Španělsko

Benidorm, Španělsko – ID 6101
167 000 € ≈ 4 219 255 Kč
Plocha 93 m2
Dispozice 4+1
Podlaží 5/8
Moře 800 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám ke koupi 4+1 v centru Benidormu, v dobrém stavu. Obytná plocha 90 m² rozdělená na obývací pokoj/jídelnu se vstupem na zasklenou terasu 5m2 a výhledy do ulice, tři ložnice s vestavěnými skříněmi, kompletní koupelna se sprchovým koutem, samostatná kuchyně s galerií, byt se prodává zařízený.

Budova se nachází na skvělém místě v srdci Benidormu se všemi službami na dosah, jako jsou supermarkety, radnice, banky, školy, zdravotní středisko Tomáse Ortuña a speciální centrum Foyetes, park Igüera a Foietes, nemocnice Clinica Benidorm, lékárny, kavárny, autobusová zastávka . Pět minut chůze od tří pláží (Playa de Levante, Playa de Mal Pas a Playa de Poniente).

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, nezávazně Vás budeme informovat.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru vašeho nového domova je výběr toho správného místa pro vás.

Podlaží
5
Počet podlaží
8
Dispozice
4+1
Plocha
93 m2
Užitná plocha
90 m2
Terasa
Ano
Obchod
100 m
Lékař
60 m
Kavárna
30 m
Restaurace
10 m
Bar
30 m
Škola/školka
260 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00