Zařízený apartmán s úchvatným výhledem na moře Rogoznice

Rogoznica, Chorvatsko – ID 12311
155 000 € ≈ 3 827 725 Kč
Plocha 50 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/3
Moře 300 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Nabízíme zařízený apartmán v Rogoznici s nádherným výhledem na moře. Tento půvabný byt se nachází v blízkosti centra města a je vzdálen pouze asi 300 metrů od pláže.

Nachází se ve 2. patře bytového domu a má rozlohu 50 m2. Skládá se z jedné ložnice, kuchyně spojené s obývacím pokojem, koupelny a terasy s otevřeným výhledem na moře. K bytu náleží také parkovací stání.

Apartmán je plně zařízen a vybaven, což z něj činí ideální místo k okamžitému přestěhování nebo pronájmu. Moderní invertorová klimatizace zajišťuje příjemné klima během horkých letních dnů i chladného období.

Pokud hledáte bydlení nebo investici s výhledem na moře v jedné z nejkrásnějších oblastí chorvatského pobřeží, tento apartmán by mohl být pro vás ideální. Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Rogoznica je malebné městečko a přímořské letovisko situované na chorvatském pobřeží Jaderského moře. Nachází se v regionu Dalmácie, konkrétně v Splitsko-dalmátské župě. Město leží asi 30 kilometrů jižně od města Šibenik.

Rogoznica je známá svou překrásnou přírodní scenérií, kde se setkávají modrá mořská voda, malebné zátoky a zelené okolní kopce. Toto místo je ideální pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou u moře.

Historicky byla Rogoznica rybářskou vesnicí, která se postupně rozrostla v atraktivní turistické středisko. Město je známé také díky svému přístavu, který je oblíbený jak mezi místními rybáři, tak mezi návštěvníky, kteří sem připlouvají lodí.

V Rogoznici najdete malebné staré uličky se zachovanými historickými budovami, ale také moderní ubytovací zařízení, restaurace a kavárny. Okolí nabízí mnoho aktivit pro turisty, včetně vodních sportů, potápění a procházek po okolních krajinách.

Nejznámější památkou v Rogoznici je kostel svatého Mikuláše, který se nachází na malém poloostrově v přístavu. Město je rovněž výchozím bodem pro návštěvu okolních přírodních krás, včetně Národního parku Krka a města Trogir.

Rogoznica je ideálním místem pro klidnou dovolenou na jadranském pobřeží, která láká návštěvníky svou krásnou přírodou, pohostinností a atmosférou malebného chorvatského pobřeží.

Podlaží
3
Počet podlaží
3
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
50 m2
Užitná plocha
49 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00