Zařízený rodinný dům se 4 bytovými jednotkami a bazénem, ​​ideální k pronájmu

Tribunj, Chorvatsko – ID 11811
760 000 € ≈ 18 772 000 Kč
Plocha 990 m2
Dispozice jiný
Moře 250 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Nachází se na klidném místě, pouhých 250 m od krásné pláže a nově zrekonstruované promenády a 800 m od centra města.

Samostatně stojící dům o hrubé ploše 620 m2 postavený na pozemku o velikosti 767 m2. Skládá se ze 4 podlaží: suterén + přízemí + 1. patro + vysoké podkroví. Suterén je o velikosti 46 m2 a slouží jako sklad. V přízemí se nachází byt S1 1+1 s lodžií 13,20 m2, který má výhled na bazén a byt S2 se dvěma ložnicemi a lodžií 25,26 m2, rovněž s výhledem na bazén. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, kde se nachází byt S3 2+1 s krytou terasou 17,96 m2 a dekorovaný byt S4 1+1 s krytou terasou 17,34 m2. Oba apartmány mají výhled na bazén. Vysoká půda je ve verzi Roh-Bau, možnost řešení dvou menších nebo jednoho většího bytu.

Před domem je bazén s plochou na opalování 25 m2. V krásně zdobeném, oploceném a dlážděném dvoře je gril a parkoviště pro několik aut. Dům má energetický průkaz "A".

Přízemí a první patro jsou kompletně vyzdobené a zařízené, kategorizovány čtyřmi hvězdičkami a připraveny k dalšímu turistickému pronájmu.

Tribunj je malebné přímořské městečko ležící na pobřeží Jaderského moře v Chorvatsku. Nachází se v blízkosti měst Šibenik a Vodice, v krásné oblasti Dalmácie, která je proslulá svou bohatou historií, malebnou krajinou a čistými plážemi.

Tribunj se vyznačuje svým historickým centrem, které se nachází na malém poloostrově a je obklopeno starobylými kamennými domy a úzkými uličkami. Středem města prochází malebný přístav, který je domovem tradičních rybářských lodí a jachet.

Jedním z nejvýraznějších prvků Tribunje je jeho půvabná stará část města, která je obklopena dochovanými historickými hradbami a věžemi. Z vrcholku města se naskýtají úchvatné výhledy na Jaderské moře a okolní ostrovy, což činí Tribunj atraktivním cílem pro turisty a milovníky krásné přírody.

Pláže v Tribunji jsou známé svou čistotou a krásnými křišťálově čistými vodami. Oblíbené pláže zahrnují Pláž Sovlja a Pláž Pod Vrškom, které jsou ideální pro odpočinek na slunci a koupání v teplém moři.

Celkově lze říci, že Tribunj je idylické přímořské městečko, které spojuje historii, krásnou přírodu a pohodovou atmosféru, čímž láká návštěvníky, kteří hledají relaxační dovolenou u moře v autentickém prostředí chorvatského pobřeží.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 2 lidé
Proces nákupu v Chorvatsku Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Počet podlaží
4
Dispozice
jiný
Plocha
990 m2
Pozemek
767 m2
Užitná plocha
620 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
50 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00