2+kk v luxusním projektu s výhledem na moře v Golem, Albánie

Golem, Albánie – ID 12727
95 500 € ≈ 2 419 970 Kč
Plocha 68 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/2
Moře 600 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

Apartmán o rozloze 2+kk s balkónem a výhledem na moře v 1 patře. O celkové ploše 68.3 m2. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Máme připravené další apartmány a rádi vám poskytneme veškeré informace, které potřebujete k rozhodnutí.

Představujeme Vám exkluzivní investiční příležitost v malebné lokalitě Golem v Albánii, kde se právě nachází ve výstavbě prestižní rezidenční projekt s plánovaným dokončením za 24 měsíců. Tento projekt zahrnuje tři elegantní budovy, které jsou navrženy tak, aby každý apartmán měl nerušený výhled na moře. Díky umístění budov na kopci se obyvatelé mohou těšit na nádherné panoramatické pohledy na okolní přírodu a mořskou hladinu.

Projekt je zasazen do bujné zeleně a nabízí bohaté přírodní scenérie, čímž poskytuje obyvatelům klid a soukromí. Architektonický vzhled budov je moderní a připomíná luxusní vily, přičemž bude kladen důraz na estetiku a použití nejkvalitnějších materiálů. Každý detail je pečlivě promyšlen, aby zajišťoval maximální komfort a spokojenost budoucích majitelů. Každý apartmán bude vybaven balkónem se zabudovaným grilem a odsáváním vzduchu, což umožní obyvatelům užívat si grilování v pohodlí svého domova a zároveň udržet čistý a příjemný vzduch.

Z Rezidence se snadno dostanete k moři, které je vzdálené 600 metrů. Lokalita je známá svým klidným prostředím, ideálním pro relaxaci a odpočinek, daleko od ruchu velkoměsta.

Projekt je aktuálně v počáteční fázi výstavby, což nabízí zájemcům možnost využít výhodné ceny. V tuto chvíli máme k dispozici více apartmánů, a proto nás neváhejte kontaktovat, abyste si zajistili svůj vysněný domov u moře za skvělé ceny. Těšíme se na Vaše dotazy a rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace.

Investujte v rozvojové zemi s velmi výhodnými podmínkami a Jadranem s nádhernými plážemi jako v Chorvatsku. Teď je ta správná chvíle. Chcete ochránit vaše finance před inflací? Chcete si užívat a přitom vydělávat? Jsme české s.r.o. s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Řídíme se heslem - Náš vztah koupí nekončí, ale teprve začíná. Nabídneme vám širokou škálu poprodejních služeb (pronájem, údržba, rekonstrukce...). Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
68 m2
Užitná plocha
68.3 m2
Balkon
Ano
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00